Zamierzasz się odchudzać lub już to robisz? Na pewno wiesz, że uzyskanie odpowiednich wyników może być poważnym wyzwaniem. Można jednak wtedy wspomagać się szeregiem zabiegów wyszczuplających oferowanych przez gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej. Na co warto się zdecydować?

Chudnięcie następuje wtedy, gdy zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej organizmu. Najczęściej jest ona zlokalizowana w okolicy talii, na biodrach, pośladkach czy na udach. Aby było możliwe zmniejszenie ilości tłuszczu w składzie organizmu, można stosować diety oraz ruch, który powoduje szybsze spalanie kalorii.

Dla uzyskania najlepszych efektów w odchudzaniu ważna jest przede wszystkim wytrwałość. Są jednak sposoby na to, aby przyspieszyć chudnięcie i tym samym w krótszym czasie uzyskać naprawdę zachwycające rezultaty.

Zabiegi wyszczuplające – doskonałe dla odchudzających się kobiet

Bardzo dobrym wyborem będzie skorzystanie z różnych zabiegów wyszczuplających, które dają skuteczne wsparcie w odchudzaniu się. W salonach kosmetycznych oraz w gabinetach medycyny estetycznej można znaleźć różnorodne zabiegi wyszczuplające jest jednym z wielu miast na mapie Polski, gdzie można z nich skorzystać.

Głównym celem zabiegów wyszczuplających jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała, a także ujędrnienie, wygładzenie i nawilżenie skóry. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się prowadzenie zabiegów w postaci serii.

Przykładowe zabiegi wyszczuplające:

  • masaże ciała – ujędrniają skórę, sprzyjają redukcji skórki pomarańczowej, rozbiciu komórek tłuszczowych, poprawiają cyrkulację krwi
  • lipoliza iniekcyjna – polega na rozbiciu komórek tłuszczowych przez w prowadzenie w tkankę specjalnych związków
  • lipoliza laserowa – pozwala na uzyskanie podobnego efektu, ale dzięki urządzeniom laserowym
  • karboksyloterapia – podanie medycznego dwutlenku węgla pod skórę, podobnie jak w przypadku lipolizy iniekcyjnej
  • zabiegi ultradźwiękowe – rozbijają komórki tłuszczowe dzięki wykorzystaniu ultradźwięków
  • kriolipoliza – zabieg polegający na wymrażaniu tkanki tłuszczowej specjalną głowicą

Przy współpracy z: www.pracowniadermalogica.pl